keuzehulp.bestKerst 2026
Keuzehulp · Kerst 2026

Een kerstcadeau voor haar, in drie vragen

Voor je vriendin, moeder, zus of collega. Kies je budget en waar ze blij van wordt, dan zie je wat past.

Serviesset Antraciet 16-delig Tijdloos Design voor 4 PersonenMuziekinstrument Sleutelhangers in Unieke Vormen - Wooden AmsterdamSaladebestek Goud met Multikleur Steenhandvat - AULICA

Vraag 1 van 3

Wat wil je uitgeven?

Dit past het best.

Populair in deze keuzehulp

9 van 60
Serviesset Antraciet 16-delig Tijdloos Design voor 4 PersonenServiesset Antraciet 16-delig Tijdloos Design voor 4 Personen€130+ €9,70 verzendingBekijkMuziekinstrument Sleutelhangers in Unieke Vormen - Wooden AmsterdamMuziekinstrument Sleutelhangers in Unieke Vormen - Wooden Amsterdam€15+ €10,90 verzendingBekijkSaladebestek Goud met Multikleur Steenhandvat - AULICASaladebestek Goud met Multikleur Steenhandvat - AULICA€40+ €6,45 verzendingBekijk3D DIY Huis Sunny Café voor Creatieve Volwassenen3D DIY Huis Sunny Café voor Creatieve Volwassenen€45+ €6,45 verzendingBekijkRonde Rieten Spiegel 58 cm Natuurlijke Boho WanddecoratieRonde Rieten Spiegel 58 cm Natuurlijke Boho Wanddecoratie€50+ €18,15 verzendingBekijkRieten Schoudertas met Kunstlederen Bandjes van SoejiRieten Schoudertas met Kunstlederen Bandjes van Soeji€30+ €18,15 verzendingBekijkBoho Zeewier Wandspiegel met Katoenen Fringe 60cm SoejiBoho Zeewier Wandspiegel met Katoenen Fringe 60cm Soeji€55+ €14,55 verzendingBekijkMetalen Lantaarn Roestige Ster Uitgesneden 35cmMetalen Lantaarn Roestige Ster Uitgesneden 35cm€45+ €12,10 verzendingBekijkNatuurlijke Handverzorgingsset met Citroen, Bergamot & BasilicumNatuurlijke Handverzorgingsset met Citroen, Bergamot & Basilicum€15+ €6,45 verzendingBekijkGlazen Kerstballen Set 26 Champagne Mica DecorationsGlazen Kerstballen Set 26 Champagne Mica Decorations€25+ €9,70 verzendingBekijkVegan Handzeep Citroen Bergamot Basil 530ml voor Frisse HandenVegan Handzeep Citroen Bergamot Basil 530ml voor Frisse Handen€15+ €6,45 verzendingBekijkRieten Lampenkap Padma, Rustgevende Lichtpatronen, SoejiRieten Lampenkap Padma, Rustgevende Lichtpatronen, Soejivanaf €52+ €14,55 verzendingBekijkHandgeweven Raffia String Bag - Herbruikbare BoetiektasHandgeweven Raffia String Bag - Herbruikbare Boetiektas€30+ €18,15 verzendingBekijkWalnoten Houten Sleutelhanger - Amsterdam Trapgevel OntwerpWalnoten Houten Sleutelhanger - Amsterdam Trapgevel Ontwerp€15+ €10,90 verzendingBekijk3D Houten Puzzel Konijn Eco-Vriendelijk Berken3D Houten Puzzel Konijn Eco-Vriendelijk Berken€40+ €6,45 verzendingBekijkTegeltje met lieve tekst voor mama, Label2XTegeltje met lieve tekst voor mama, Label2X€15+ €9,65 verzendingBekijkBody Serum met Hyaluronzuur voor HydratatieBody Serum met Hyaluronzuur voor Hydratatie€10+ €4,25 verzendingBekijkMagnetische Kabelhouder met Massief Houten Top van Wooden AmsterdamMagnetische Kabelhouder met Massief Houten Top van Wooden Amsterdamvanaf €40+ €10,90 verzendingBekijkTegeltje Geluk 10x10 cm - Perfect voor Thuis of als CadeauTegeltje Geluk 10x10 cm - Perfect voor Thuis of als Cadeau€15+ €9,65 verzendingBekijkBoho Wandmand of Kom, Bananenvezel, 2 Maten - SoejiBoho Wandmand of Kom, Bananenvezel, 2 Maten - Soejivanaf €24+ €16,95 verzendingBekijkMinimalistische Wanddecoratie Regenboog Zon 13x20 cmMinimalistische Wanddecoratie Regenboog Zon 13x20 cmvanaf €12+ €9,65 verzendingBekijkHandgeweven Raffia Boetiektas, Herbruikbare Tote van SoejiHandgeweven Raffia Boetiektas, Herbruikbare Tote van Soeji€25+ €18,15 verzendingBekijkRieten Krantenmand 40x20x26cm Handgemaakt door SoejiRieten Krantenmand 40x20x26cm Handgemaakt door Soeji€65+ €13,35 verzendingBekijkDIY Boek Nook Een Zomeravond Droom Kit 24.5x18x10cmDIY Boek Nook Een Zomeravond Droom Kit 24.5x18x10cm€60+ €6,45 verzendingBekijkBoho Rieten Hanglamp 40cm voor Warme Sfeer van SoejiBoho Rieten Hanglamp 40cm voor Warme Sfeer van Soeji€85+ €13,35 verzendingBekijkWindgong 114 cm Brons Gerecycled AluminiumWindgong 114 cm Brons Gerecycled Aluminium€100+ €6,45 verzendingBekijkHouten en Vilt Monsterset voor Bureauaccessoires van OakywoodHouten en Vilt Monsterset voor Bureauaccessoires van Oakywood€20+ €10,90 verzendingBekijkMagSafe iPhone Bureauplank Houder voor een Georganiseerde WerkplekMagSafe iPhone Bureauplank Houder voor een Georganiseerde Werkplekvanaf €85+ €10,90 verzendingBekijkDecoratieve Mand van Bananenvezel & Zeewier met HandvattenDecoratieve Mand van Bananenvezel & Zeewier met Handvatten€40+ €19,40 verzendingBekijkReed Diffuser Kerstgeur 100ml Glas voor Feestelijke HuizenReed Diffuser Kerstgeur 100ml Glas voor Feestelijke Huizen€15+ €6,45 verzendingBekijkPiura Zwarte Kandelaar voor Elegante WoondecoratiePiura Zwarte Kandelaar voor Elegante Woondecoratie€15+ €8,85 verzendingBekijk2-in-1 Lichaam & Haar Wash met Eik & Amber Geur2-in-1 Lichaam & Haar Wash met Eik & Amber Geur€15+ €4,25 verzendingBekijkElite Koperen Plantenpot Ø6cm voor Stijlvolle Interieurs van KolibriElite Koperen Plantenpot Ø6cm voor Stijlvolle Interieurs van Kolibri€15+ €8,25 verzendingBekijkWalnoten Houten Amsterdammertje Sleutelhanger met Esdoorn InlegWalnoten Houten Amsterdammertje Sleutelhanger met Esdoorn Inleg€15+ €10,90 verzendingBekijkWindspinner Vlinder met Kristallen Staart voor TuinenWindspinner Vlinder met Kristallen Staart voor Tuinen€30+ €6,45 verzendingBekijkGrote Boho Wasmand met Deksel, Geweven Katoen, SoejiGrote Boho Wasmand met Deksel, Geweven Katoen, Soejivanaf €55+ €16,95 verzendingBekijkBanana Vezel Was- & Plantenmand met Handvatten - SoejiBanana Vezel Was- & Plantenmand met Handvatten - Soejivanaf €45+ €15,75 verzendingBekijkStijlvolle Pet met Unieke Houten Rand van Wooden AmsterdamStijlvolle Pet met Unieke Houten Rand van Wooden Amsterdamvanaf €50+ €10,90 verzendingBekijkCoupelles Set Abstract Wit Design - AULICACoupelles Set Abstract Wit Design - AULICA€30+ €6,45 verzendingBekijkStijlvolle Stoffen Tote Bag voor Dagelijks Gebruik van Kolibri CompanyStijlvolle Stoffen Tote Bag voor Dagelijks Gebruik van Kolibri Company€15+ €8,25 verzendingBekijkRegenketting Gieter 104 cm voor TuinliefhebbersRegenketting Gieter 104 cm voor Tuinliefhebbers€60+ €6,45 verzendingBekijk3D Model Kit Harry Potter Hedwig voor 8 jaar en ouder van Art Bizniz3D Model Kit Harry Potter Hedwig voor 8 jaar en ouder van Art Bizniz€50+ €6,45 verzendingBekijkSet van 26 Glazen Kerstballen Rood Mica DecorationsSet van 26 Glazen Kerstballen Rood Mica Decorations€25+ €9,70 verzendingBekijkDIY Boek Nook Kerstscene 21.8x13.6x24.7cm Art BiznizDIY Boek Nook Kerstscene 21.8x13.6x24.7cm Art Bizniz€45+ €6,45 verzendingBekijk3D Houten Puzzel Muziekdoos Circus Troupe voor Tieners3D Houten Puzzel Muziekdoos Circus Troupe voor Tieners€30+ €6,45 verzendingBekijkRaffia Wandmand met Hanglus - SoejiRaffia Wandmand met Hanglus - Soejivanaf €30+ €18,15 verzendingBekijkDIY Miniatuurhuis Gingerbread House Kit 23x17x22 cmDIY Miniatuurhuis Gingerbread House Kit 23x17x22 cm€45+ €6,45 verzendingBekijkDIY 3D Houten Muziekdoos Jungle Spellen, TonecheerDIY 3D Houten Muziekdoos Jungle Spellen, Tonecheer€30+ €6,45 verzendingBekijkHouten Notitieboek Gerecycled Papier Kolibrie Bloem Kunst BiznizHouten Notitieboek Gerecycled Papier Kolibrie Bloem Kunst Bizniz€20+ €6,45 verzendingBekijk3D Puzzel Vliegtuig Eco-Vriendelijk Berken Houten Model3D Puzzel Vliegtuig Eco-Vriendelijk Berken Houten Model€35+ €6,45 verzendingBekijk3D Houten Puzzel Eco-Vriendelijk Paddle Steamer Model3D Houten Puzzel Eco-Vriendelijk Paddle Steamer Model€70+ €6,45 verzendingBekijkDIY Boeknook Bos Gratie 19x6x27.5cm voor Creatieve GeestenDIY Boeknook Bos Gratie 19x6x27.5cm voor Creatieve Geesten€45+ €6,45 verzendingBekijk3D Mechanisch Model Raceauto Eco Hout Kunst3D Mechanisch Model Raceauto Eco Hout Kunst€50+ €6,45 verzendingBekijkRaffia Decoratieve Sierkussen voor Bank of Bed van SoejiRaffia Decoratieve Sierkussen voor Bank of Bed van Soejivanaf €50+ €15,75 verzendingBekijkBoho Ronde Placemat van Bananenvezel & Zeewier 38cm Set van SoejiBoho Ronde Placemat van Bananenvezel & Zeewier 38cm Set van Soejivanaf €30+ €16,95 verzendingBekijkBoho Bananenvezel Wasmand met Handvatten van SoejiBoho Bananenvezel Wasmand met Handvatten van Soejivanaf €45+ €15,75 verzendingBekijkGeometrische Houten Draadloze Oplader van Wooden AmsterdamGeometrische Houten Draadloze Oplader van Wooden Amsterdamvanaf €85+ €10,90 verzendingBekijkHouten Wereldkaart Puzzel voor Wanddecoratie van Wooden AmsterdamHouten Wereldkaart Puzzel voor Wanddecoratie van Wooden Amsterdamvanaf €65+ €10,90 verzendingBekijkDraaibare Stalen Laptopbeugel voor Bureauplank - Wooden AmsterdamDraaibare Stalen Laptopbeugel voor Bureauplank - Wooden Amsterdamvanaf €105+ €10,90 verzendingBekijkMassief Houten Bureau Hoofdband Haak van Wooden AmsterdamMassief Houten Bureau Hoofdband Haak van Wooden Amsterdam€50+ €10,90 verzendingBekijk
Meer keus bij bol.com

Waar let je op?

Kies iets wat ze zelf niet koopt

De beste cadeaus zijn net iets mooier dan wat iemand voor zichzelf zou kiezen: een plaid van goede kwaliteit, een bijzondere lantaarn, een bouwpakket voor de lange avonden.

Ervaring telt mee

Een bouwpakket of creatief project is ook een cadeau van tijd: iets om samen of rustig alleen te doen in de kerstvakantie.

Voor een collega

Houd het algemeen en rond de €15 tot €25: iets voor op het bureau of voor thuis, geen verzorging of kleding.

Bestel op tijd

Kerst valt op vrijdag 25 december 2026. Bestel voor 15 december, dan ligt het er zeker.

Vragen

Wat is een goed kerstcadeau voor een vrouw?

Iets voor sfeer in huis, iets om zelf te maken of iets om zich te verwennen. Vraag je af waar ze in haar vrije tijd blij van wordt, en kies daarbinnen iets wat ze zelf niet snel koopt.

Wat geef je je moeder met kerst?

Moeders waarderen vaak iets voor in huis of de tuin: een lantaarn, een plaid of een mooie plant. Kies bij de laatste vraag "Mijn moeder" om dat zwaarder te laten wegen.

Wat is een leuk kerstcadeau voor een collega?

Iets kleins en algemeens tussen €10 en €25, zoals een kaars, een plantenpot of een tegeltje.

Andere keuzehulpen

Kleine sinterklaascadeaus tot €15Book nook kiezen

De producten in deze keuzehulp komen uit de Yoors Shop, onze eigen winkel: je bestelt en betaalt daar, met iDEAL, PayPal of kaart, en kunt 14 dagen gratis retourneren. Prijzen zijn inclusief btw; de verzendkosten staan bij elk product. Koop je via de knop naar bol.com, dan krijgen wij daar een kleine vergoeding voor. Prijzen gecontroleerd op 17 oktober 2026.