Een kerstcadeau voor haar, in drie vragen
Voor je vriendin, moeder, zus of collega. Kies je budget en waar ze blij van wordt, dan zie je wat past.



Vraag 1 van 3
Wat wil je uitgeven?
Dit past het best.
Populair in deze keuzehulp
9 van 60
Serviesset Antraciet 16-delig Tijdloos Design voor 4 Personen€130+ €9,70 verzendingBekijk
Muziekinstrument Sleutelhangers in Unieke Vormen - Wooden Amsterdam€15+ €10,90 verzendingBekijk
Saladebestek Goud met Multikleur Steenhandvat - AULICA€40+ €6,45 verzendingBekijk
3D DIY Huis Sunny Café voor Creatieve Volwassenen€45+ €6,45 verzendingBekijk
Ronde Rieten Spiegel 58 cm Natuurlijke Boho Wanddecoratie€50+ €18,15 verzendingBekijk
Rieten Schoudertas met Kunstlederen Bandjes van Soeji€30+ €18,15 verzendingBekijk
Boho Zeewier Wandspiegel met Katoenen Fringe 60cm Soeji€55+ €14,55 verzendingBekijk
Metalen Lantaarn Roestige Ster Uitgesneden 35cm€45+ €12,10 verzendingBekijk
Natuurlijke Handverzorgingsset met Citroen, Bergamot & Basilicum€15+ €6,45 verzendingBekijk
Glazen Kerstballen Set 26 Champagne Mica Decorations€25+ €9,70 verzendingBekijk
Vegan Handzeep Citroen Bergamot Basil 530ml voor Frisse Handen€15+ €6,45 verzendingBekijk
Rieten Lampenkap Padma, Rustgevende Lichtpatronen, Soejivanaf €52+ €14,55 verzendingBekijk
Handgeweven Raffia String Bag - Herbruikbare Boetiektas€30+ €18,15 verzendingBekijk
Walnoten Houten Sleutelhanger - Amsterdam Trapgevel Ontwerp€15+ €10,90 verzendingBekijk
3D Houten Puzzel Konijn Eco-Vriendelijk Berken€40+ €6,45 verzendingBekijk
Tegeltje met lieve tekst voor mama, Label2X€15+ €9,65 verzendingBekijk
Body Serum met Hyaluronzuur voor Hydratatie€10+ €4,25 verzendingBekijk
Magnetische Kabelhouder met Massief Houten Top van Wooden Amsterdamvanaf €40+ €10,90 verzendingBekijk
Tegeltje Geluk 10x10 cm - Perfect voor Thuis of als Cadeau€15+ €9,65 verzendingBekijk
Boho Wandmand of Kom, Bananenvezel, 2 Maten - Soejivanaf €24+ €16,95 verzendingBekijk
Minimalistische Wanddecoratie Regenboog Zon 13x20 cmvanaf €12+ €9,65 verzendingBekijk
Handgeweven Raffia Boetiektas, Herbruikbare Tote van Soeji€25+ €18,15 verzendingBekijk
Rieten Krantenmand 40x20x26cm Handgemaakt door Soeji€65+ €13,35 verzendingBekijk
DIY Boek Nook Een Zomeravond Droom Kit 24.5x18x10cm€60+ €6,45 verzendingBekijk
Boho Rieten Hanglamp 40cm voor Warme Sfeer van Soeji€85+ €13,35 verzendingBekijk
Windgong 114 cm Brons Gerecycled Aluminium€100+ €6,45 verzendingBekijk
Houten en Vilt Monsterset voor Bureauaccessoires van Oakywood€20+ €10,90 verzendingBekijk
MagSafe iPhone Bureauplank Houder voor een Georganiseerde Werkplekvanaf €85+ €10,90 verzendingBekijk
Decoratieve Mand van Bananenvezel & Zeewier met Handvatten€40+ €19,40 verzendingBekijk
Reed Diffuser Kerstgeur 100ml Glas voor Feestelijke Huizen€15+ €6,45 verzendingBekijk
Piura Zwarte Kandelaar voor Elegante Woondecoratie€15+ €8,85 verzendingBekijk
2-in-1 Lichaam & Haar Wash met Eik & Amber Geur€15+ €4,25 verzendingBekijk
Elite Koperen Plantenpot Ø6cm voor Stijlvolle Interieurs van Kolibri€15+ €8,25 verzendingBekijk
Walnoten Houten Amsterdammertje Sleutelhanger met Esdoorn Inleg€15+ €10,90 verzendingBekijk
Windspinner Vlinder met Kristallen Staart voor Tuinen€30+ €6,45 verzendingBekijk
Grote Boho Wasmand met Deksel, Geweven Katoen, Soejivanaf €55+ €16,95 verzendingBekijk
Banana Vezel Was- & Plantenmand met Handvatten - Soejivanaf €45+ €15,75 verzendingBekijk
Stijlvolle Pet met Unieke Houten Rand van Wooden Amsterdamvanaf €50+ €10,90 verzendingBekijk
Coupelles Set Abstract Wit Design - AULICA€30+ €6,45 verzendingBekijk
Stijlvolle Stoffen Tote Bag voor Dagelijks Gebruik van Kolibri Company€15+ €8,25 verzendingBekijk
Regenketting Gieter 104 cm voor Tuinliefhebbers€60+ €6,45 verzendingBekijk
3D Model Kit Harry Potter Hedwig voor 8 jaar en ouder van Art Bizniz€50+ €6,45 verzendingBekijk
Set van 26 Glazen Kerstballen Rood Mica Decorations€25+ €9,70 verzendingBekijk
DIY Boek Nook Kerstscene 21.8x13.6x24.7cm Art Bizniz€45+ €6,45 verzendingBekijk
3D Houten Puzzel Muziekdoos Circus Troupe voor Tieners€30+ €6,45 verzendingBekijk
Raffia Wandmand met Hanglus - Soejivanaf €30+ €18,15 verzendingBekijk
DIY Miniatuurhuis Gingerbread House Kit 23x17x22 cm€45+ €6,45 verzendingBekijk
DIY 3D Houten Muziekdoos Jungle Spellen, Tonecheer€30+ €6,45 verzendingBekijk
Houten Notitieboek Gerecycled Papier Kolibrie Bloem Kunst Bizniz€20+ €6,45 verzendingBekijk
3D Puzzel Vliegtuig Eco-Vriendelijk Berken Houten Model€35+ €6,45 verzendingBekijk
3D Houten Puzzel Eco-Vriendelijk Paddle Steamer Model€70+ €6,45 verzendingBekijk
DIY Boeknook Bos Gratie 19x6x27.5cm voor Creatieve Geesten€45+ €6,45 verzendingBekijk
3D Mechanisch Model Raceauto Eco Hout Kunst€50+ €6,45 verzendingBekijk
Raffia Decoratieve Sierkussen voor Bank of Bed van Soejivanaf €50+ €15,75 verzendingBekijk
Boho Ronde Placemat van Bananenvezel & Zeewier 38cm Set van Soejivanaf €30+ €16,95 verzendingBekijk
Boho Bananenvezel Wasmand met Handvatten van Soejivanaf €45+ €15,75 verzendingBekijk
Geometrische Houten Draadloze Oplader van Wooden Amsterdamvanaf €85+ €10,90 verzendingBekijk
Houten Wereldkaart Puzzel voor Wanddecoratie van Wooden Amsterdamvanaf €65+ €10,90 verzendingBekijk
Draaibare Stalen Laptopbeugel voor Bureauplank - Wooden Amsterdamvanaf €105+ €10,90 verzendingBekijk
Massief Houten Bureau Hoofdband Haak van Wooden Amsterdam€50+ €10,90 verzendingBekijkWaar let je op?
Kies iets wat ze zelf niet koopt
De beste cadeaus zijn net iets mooier dan wat iemand voor zichzelf zou kiezen: een plaid van goede kwaliteit, een bijzondere lantaarn, een bouwpakket voor de lange avonden.
Ervaring telt mee
Een bouwpakket of creatief project is ook een cadeau van tijd: iets om samen of rustig alleen te doen in de kerstvakantie.
Voor een collega
Houd het algemeen en rond de €15 tot €25: iets voor op het bureau of voor thuis, geen verzorging of kleding.
Bestel op tijd
Kerst valt op vrijdag 25 december 2026. Bestel voor 15 december, dan ligt het er zeker.
Vragen
Wat is een goed kerstcadeau voor een vrouw?
Iets voor sfeer in huis, iets om zelf te maken of iets om zich te verwennen. Vraag je af waar ze in haar vrije tijd blij van wordt, en kies daarbinnen iets wat ze zelf niet snel koopt.
Wat geef je je moeder met kerst?
Moeders waarderen vaak iets voor in huis of de tuin: een lantaarn, een plaid of een mooie plant. Kies bij de laatste vraag "Mijn moeder" om dat zwaarder te laten wegen.
Wat is een leuk kerstcadeau voor een collega?
Iets kleins en algemeens tussen €10 en €25, zoals een kaars, een plantenpot of een tegeltje.
Andere keuzehulpen
De producten in deze keuzehulp komen uit de Yoors Shop, onze eigen winkel: je bestelt en betaalt daar, met iDEAL, PayPal of kaart, en kunt 14 dagen gratis retourneren. Prijzen zijn inclusief btw; de verzendkosten staan bij elk product. Koop je via de knop naar bol.com, dan krijgen wij daar een kleine vergoeding voor. Prijzen gecontroleerd op 17 oktober 2026.